Kontakt

Sam Olofsson

Generalsekreterare Star for Life-Group.

Sam@starforlife.se

Jana Söderberg

Verksamhetsansvarig, Svenska SfL.

070 673 06 44

jana@starforlife.se

Katrin Meyer

Programansvarig, Svenska SfL

070 874 20 24

katrin@starforlife.se

Karin Månsson

Musiklärare samt SfL-coach på Ramunderskolan i Söderköping. Skolstrateg i Östergötland/Småland.

karin@starforlife.se

Mia Odlöw

Musiklärare samt SfL-coach i Ale kommun. Metod och materialutveckling.

mia@starforlife.se

Helena Wattström

Musiklärare och SfL-coach på Öjersjö Brunn skola i Partille. Skolstrateg Partille kommun och ansvar för personalutbildningen.

helena@starforlife.se

Anne Hedlund

Matematiklärare och SfL-coach på Fribergaskolan i Stockholm. Skolstrateg i Stockholm och ansvar för forskning.

anne@starforlife.se

Pernilla Sandgren

Pernilla Sandgren, Svenskalärare samt SfL-coach i Ale kommun (Bohusskolan och Ale gymnasium). Skolstrateg för Svenska SfL i Göteborgsområdet.

pernilla@starforlife.se

Lois Pettersson

Vänskolekoordinator och ansvar för Star for Lifes konsertturné.

lois@starforlife.se

Peter Janzon

Administration och ekonomi.

peter@starforlife.se